Hp1102 WiFi bağlama

haruns (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba. Yazıcı kurulum yönergelerinin devamında usb kablosunu takın uyarısı aldığımda kabloyu takıp yazıcıyı çalıştırıyorum fakat ileri butonu olmuyor. Yani usb tanımıyor galiba. Farklı usb girişleri ve tekrarlı aynı işlemlerime rağmen bu aşamayı geçemiyorum. Ne yapmalıyım? Teşekkürler

Toplam 1 cevap

ahmet466 (5) 7 yıl önce cevapladı

Bende HP1102 kullanıyorum 1102w yazmıyorsa markada wifi olarak bağlayamazsın soket girişinde sorun olabilir farklı soketleri dene olmazsan  ek USB girişi al benimki öyle bir soket çalışmadığı için