htaccess hakkında yardım

yumuklusucurta (89) 6 yıl önce sordu

 .htaccess konusunda yardıma ihtiyacım var.İstediğim şey mesela linkim şöyle diyelim www.siteadresi.com/profil.php?getuserid=1 ben bunun şu şekilde olmasını istiyorum www.siteadresi.com/kullanıcıadı bunu araştırdım videolar izledim ama bir türlü yapamadım.Birde admin.php, begen.php, takip.php gibi dosyalarım var bunlara erişimi kapatmak istiyorum.Bunu kapattım fakat bu seferinde de ajax ile veri çekemiyorum.

bildiğiniz ders videosu link vs. varsa kolay anlaşılır bir şekilde anlatan bana link atar mısınız ?

Toplam 1 cevap

yumuklusucurta (89) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ? Çok acil lazım.