HTC Telefonum Kendi Kendine Kapanıyor

semihs10 (41) 6 yıl önce sordu

HTC Desire 728 telefona sahibim. Telefonum instagram hikayelerinde,snapchatte, oyun oynarken vs. kendiliğinden aniden kapanıyor. Daha sonrasında açtığımda da uygulamalar optimize ediliyor diye bir yükleme çıkıyor ve en az 45 dakika sürüyor telefonun açılması. Batarya ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum nedense. Ama nedense sesi fazla açtığımda kapanma daha çok oluyor. Batarya ile ilgili bir problem olduğunu düşünmesem de şarjdayken telefonun kapanmaması da düşündürmüyor değil. Sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Telefona bir hard reset atarsan düzelir diye düşünüyorum.

Böyle yaparsan hem başka çözümlerle uğraşmamış olursun hemde daha sağlam ve sağlıklı bir çözüm olur.

Kolay gelsin.

HTC DESİRE 820 FORMAT (HARD RESET) - videolu anlatım (tıkla)