Html kodundan belli yerleri kopyalama

misty (556) 1 yıl önce sordu

Bir sitede incele ile kodu görüntüledim. bir satırda <b>1.cümle</b>, birkaç satır sonra <b>2.cümle</b> .. 400 cümle var. Koddan sadece <b> </b> içindekileri nasıl kopyalayabilirim?

Toplam 3 cevap

misty (556) 1 yıl önce cevapladı

Yorum yazamadım @ilkaybaki16 Tüm kodları kopyalamak istemiyorum, sadece <b></b> etiketleri arasında yazanlar. tek tek seçip kopyala mı diyorsun 400 taneyi

ilkaybaki16 1 yıl önce

@misty Sayfa kaynağından ilgili kodu bulup kopyala işlemi yapabilirsiniz.

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

İncele bölümünden istediğin kodun veya metnin üzerine gel. Sağ tuşla tıkla açılan pencereden Copy > Copy Element seç.

https://www.striphtml.com/ gibi bir sitede de HTML kodları temizle ya da Notepad gibi bir ortamda temizle.

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

İlgili sitede CTRL + U yaparak HTML kodlarına erişebilir, kopyalayabilirsiniz.