HTML5 Anlatan Kitap Önerileri

androidhacker (28) 5 yıl önce sordu

Selamun aleyküm abilerim ablalarım,

Ben html5 düzgün bir şekilde öğrenmek istiyorum ondan sonra css3 falan filan ilerlemeyi düşünüyorum.

Bedava veya paralı (pahalı olmayan) bir kitap pdf vs var mı ?

Bana html5'in tamamını ve sadece html5 kullanarak düzgün bir şekilde anlatmasını istiyorum.

Bildiğiniz bir kitap vs var mı ?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Kitap değil ama site önerebilirim: http://uzmanimakademi.net/ Bir ara başladım devamı gelmedi ama eğer ilgi olursa videolu olarak da bu tür konuları anlatmaya devam etme düşüncesindeyim. Biraz da vakit lazım tabi.

androidhacker 5 yıl önce

Abi sen kralsın :)