http://isearch.omiga-plus.com/ sorunu

erdemmm (1) 9 yıl önce sordu

Bu sorunu çözmem için sitenizde yzan bütün adımları uyguladım pc yeniden baslatıldıktan sonra chrome a girdim..açılış sayfası yine aynıydı..Başlattan chrome a sağ tıklayıp özellikleri açıp gösterdiğiniz uzantıyı silmeyi denedim en son ama öyle bi uzantı zaten kalmamıstı adres çubugunda..sorun nerde neden olmuyor anlayamadım

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Kayıt defterinde isearch.omiga-plus.com ifadesini arattınız mı?

Google Chrome kısayollarını kontrol ettiniz mi?

Adwcleaner ile tarama yaptınız mı?

Mutlaka gözden kaçırdığınız bir nokta vardır.

erdemmm (1) 9 yıl önce cevapladı

google chrome kısayollarını kontrol etmekten kastınız ne anlamadım , ben cok anlamam bu işlerden o yuzden daha acıklayıcı yazarsanız yapmam gereken seyı memnun olurum ben sadece Adwcleaner ile tarama yaptım ve kayıt defterindede omiga plus ifadesini arattım siz cevabı yazdıktan sonra am bısey cıkmadı ordanda