Huawei / Honor 'mevcut yama paketi' güncellemesi nedir?

omercik (9418) 3 yıl önce sordu

Az önce Huawei Honor 7X telefonuma 'üçüncü taraf uygulamalar ile sistem iyileştirmesi' adı altında yeni bir patch01 kodlu güncelleme geldi. İlginç bir şekilde telefonum hızlandı, uygulama açılışları seri oldu hızlandı gibi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Magic UI 3.1 gücellemesi almışsın.  Bu güncellemede performans iyileştirmesi de var.  Ayrıca gizlilik ve güvenlikle ilgili güncellemeler de var.

Yanlış hatırlamıyorsam Mayıs ayından beri public dağıtıma başlamışlardı