Huawei P9 Lite Açılmıyor

ahakan (100) 6 yıl önce sordu

Merhaba dün akşam telefonun ekranı açıkken bir anda gitti az bir mavi ışık var. Bataryada gömülü olunca arkasıda açılmıyor ne yapmam lazım.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Aç / kapat (güç) düğmesine basar ve ekranda bir menü belirene kadar basılı tutarsın. Daha sonrada menüden "kapat" bağlantısına dokunursun. En son olarakta telefonu güç düğmesinden yeniden açmayı denersin (Şarj durumuna göre gerekirse pili bir süre şarjda edersin).

ahakan 6 yıl önce

Denedim ama hiçbir şekilde menü açılmıyor hep siyah ekranda kaldı