HUAWEI WATCH GT 2 alınır mı? Nasıldır?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

HUAWEI WATCH GT 2 reklamlarını gördüm modeli filan çok hoşuma gitti.  Sizce HUAWEI WATCH GT 2 alınır mı? Amazonda fiyatı 1900TL. Biraz daha beklesem fiyatı düşür mi? Şuan alman için fiyatı biraz yüksek açıkcası ama yeni telefon almak yerine bunu almak istiyorum. Ne dersiniz?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

HUAWEI WATCH GT 2  çok güzel bir ürün. Çıktığında incelemiştim. Oldukça şık ve kullanışlı. Bence bu tür akıllı saatler arasında en iyilerden biri.

Fiyatı elbette ilerleyen zamanlarda düşer. Yeni modeller çıktıkça fiyatı azalacaktır. Ama o zaman da HUAWEI WATCH GT 3 gibi bir model olacak o zaman onu almak isteyeceksin. Bu model eskiyecek. Paran varsa ve akıllı saat almak istiyorsan alabilirsin.