İ**************4@gmail.com şeklindeki yıldızlı bir email adresi nasıl bulunur?

kullanici240198 (1) 3 yıl önce sordu

İ**************4@gmail.com şifreli yıldızları unuttum nasıl bulabilirim email adresi

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bulamazsın onlar gerçekten yıldızdır onların arkasında herhangi bir harf, işaret, sayı bulunmamaktadır.

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Bulamazsın.  Buradaki yıldızlar temsilidir. Yani orada arka planda bir harf, sayı vs gizlenmiyor. Adamlar sana diyorki hatirliyorsan email adresin buna benzerdi diyor. Hatirlamiyorsan geçmiş olsun.