i3 6100 ve rx 480 darboğaz yapar mı?

hasanalpcan (33) 7 yıl önce sordu

biraz araştırma yaptım fakat bazıları yapar bazıları yapmaz demişler. Bir türlü emin olamadım. Bu konuda kesin bie bilgi var mı? Yoksa işimi garantiye alıp i5'e mi yönelsem

Toplam 2 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Rx 480 ileri düzey bir kart i3 6100 darboğaz yapmıycaktır ama bütçen varsa daha iyi performans için i5 alabilirsin.

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Biraz olsun rahat edeyim derseniz tavsiyem en az Nvidia ekran kartı Intel® Core i5 İşlemci 4 ram belleği veya daha üstü. kasma yapmaz norma oyunları oynayabilirsiniz