İçinde grup açabileceğim mesajlaşma uygulaması yapma sitesi var mı?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

İsteme sebebim bilişim hocasının proje ödevi istemesi. Yapmak zorunlu, çünkü sınıf hocası en güzel olanı okul yönetimine suncakmış.

Toplam 2 cevap

mlekesizzz (40) 3 yıl önce cevapladı

Bu linkte nasıl yapılacağı yazıyor

Yazıda bu linkten yapıldığı yazıyor ama bende tam çozemedim firebase.google.com

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Oğuzhan sorunu detaylandırmalısın.

Online uygulama geliştirebileceğin siteler var ama bunların tamamı ücretli.  Mesela  appypie.com

Fakat sen daha özel bir şey istiyorsun, grup mesajlaşma olan bir sohbet uygulaması. Siteyi inceleyebilirsin,  bulabileceğinden emin değilim.