icloud hesabımın parolasını sıfırlayamıyorum çünkü gelen mail açılmıyor

blltgz (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba,

icloud hesabım devredışı kaldı çok uğraştım parolamı sıfırlamak için ama olmadı.parolayı sıfırlamak için icloud hesabıma gelen maili de açamıyorum çünkü icloud hesabım hemen şifre istiyor girdiğimde de kabul etmiyor. şifreyi unuttum ondan eminim ayrıca gizli soruların yanıtlarını da hatırlamıyorum.telefon amerikadan alındı en son bir firmayı aradım faturanızı getirirseniz 100 dolara yaparız dediler. yok mudur başka bir yolu?

Toplam 1 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Ne yazıkki bu durumun başka yolu yok elinizdekş herşeyi unutmuşsunuz . Apple öyle bir firmaki bu durumu çok önem veriyor ve icloud şifreleri kırılmasına karşı bir çok önlem almış durumda hatta dahada genişletmek gerekir ise ios 7.1.2 güncellemesini sırf bu şifreleme için getirdi diyebilirim . Geçenlerde okuduğum bir makale üzerinden size alıntı yapmak gerekir ise dediğiniz gibi bir firma ücret karşılığı şifreyi kırıyor fakat telefonun size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.