IDM alternatifi ücretsiz program var mı?

sevgikilinc (22) 5 yıl önce sordu

IDM benzeri program arıyorum. Internet Download Manager alternatifi kullanabileceğim ücretsiz program var mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Evet var. IDM alternatifi program arıyorsan yenilerde keşfettiğim Xtreme Download Manager programını kullanabilirsin. XDMan programyla küçük çaplı bir test yaptım, IDM'den hiçbir farkını göremedim. Benim izlenimlerime göre indirme hızları aynı. IDM benzeri programlar arıyorsan XDMan programını kesinlikle kullanmalısın.

Aslında idm benzeri programlar piyasada çok var, ama Xtreme Download Manager tamamen ücretsiz. Bence bu yüzden IDM alternatifi programlar arasında en iyisi.

Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır? konusunda detaylı bir şekilde anlattım. Oradan bilgisayarına indirip kullanabilirsin.

Ayrıca XDM programının videolu anlatımı da mevcut. Buradan izleyebilirsin: https://www.youtube.com/watch?v=6Fo5pulC8CA