İDM ile sayfadaki tüm ses dosyalarını indirme

umutrc (13) 4 yıl önce sordu

Merhaba arkdaşalar bir tane site var sitedeki ses dosyalarını (mp3) indirmem gerekiyor sıralı şekilde bir çok ses dosyası var üzerine tıklanıldığı zaman idm indirme bağlantısı çıkıyor 1000 den fazla ses dosyası olduğu için hepsine tek tek tıklamak uzun zaman alıyor alternatif öneriniz çözümünüz varmı acaba?

Toplam 1 cevap

umutrc (13) 4 yıl önce cevapladı

Şöyle bir şey var sitedeki ses dosyaları kelime değişerek aynı dizinde yer alıyor yani örnek : www.denemesitesi.com/KELİME.mp3

burada ki kelime değişiyor MP3 leri nasıl çekebilirim