IDM silindi. Bir şey indiremiyorum

yotte (1) 8 yıl önce sordu

Internette herhangi bir dosya indiremiyorum. Daha önce Internet download manager ve Tor browser ile indirme yapıyordum. Fakat Spyhunter IDM'de virüs buldu ve sildi. Tor Browser'i da kendim kaldırdım. Şimdi hiç bir dosya indiremiyorum. Sorunu nasıl çözerim?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

bu tarayıcıyı kur indirmesi kendi içinde  yotube video veya program film ne isterseniz indirebilrisiniz hızlı bir şekilde hatta tarayıcı olarak kullanabilirsin kalitelibi program http://tr.maxthon.com/

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Eğer hiç bir dosya inmiyorsa varsayılan tarayıcını sıfırlamayı dene. Tarayıcı nasıl sıfırlanır?

Öncelike Spyhunter'ı kaldır. Spyhunter önermiyorum. Daha sonra IDM hata yüklü progralarda görünüyorsa onu da kaldır.

Muhtemelen tarayıcı sıfırlamadan sonra dosya indirme yapabilirsin.