idm tam sürüm nereden indirebilirim?

irfan (3) 10 yıl önce sordu

IDM, yani internet dowload manager programının tam sürümünü nereden ve nasıl indirebilirim?

Toplam 2 cevap

berk (224) 10 yıl önce cevapladı

Merhaba.

İnternet download manager güvenli olmasını istiyorsanız orjinal sürümünü Buradan satın almanız gerekmektedir. Fakat süresiz bir şekilde kullanmak istiyorsanız çeşitli sitelerden crackli sürümlerini bulabilirsiniz

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

IDM  yani Download Internet Download Manager yazılımı ücretli bir yazılımdır.

$24.95 karşılığında IDM adresinden satın alabilirsiniz.

Bunun dışında crack, illegal içerik paylaşımı uzmanim.net üzerinde yasaktır.