İki Facebook sayfasını nasıl birleştirebilirim?

damlakoc (1391) 8 yıl önce sordu

İki adet Facebook sayfam var. Bu Facebook sayfalarını birleştirmek istiyorum.

İki Facebook sayfamı birleştirebilir miyim? Facebook sayfalarını birleştirirsem içindeki paylaşımları kaybeder miyim?

Facebook sayfalarımı nasıl birleştirebilirim?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

İki Facebook sayfamı birleştirebilir miyim?

Eğer isterseniz Facebook sayfalarınızı birleştirebilirsiniz. Aynı şeyi temsil eden iki Facebook sayfanızı birleştirmek size kolaylık sağlar.

 Facebook sayfalarını birleştirirsem içindeki paylaşımları kaybeder miyim?

İki Facebook sayfanızı birleştirdiğinizde, bu iki sayfa tek bir sayfada tutulur. Bu iki sayfayı tutmak istediğiniz ve diğer sayfa olarak ayırırsak: Tutmak istediğiniz sayfadaki paylaşımlarınız ve tüm içerikler olduğu gibi kalır. Diğer sayfadaki gönderiler, fotoğraflar, değerlendirmeler, puanlar ve kullanıcı adı silinir. Beğenen kişiler ve yer bildirimleri tutmak istediğiniz sayfaya aktarılır. Yani sayfalarınızı beğenen kişiler ve yer bildirimleri bir sayfada toplanmış olur.

İki Facebook sayfamı nasıl birleştiririm?

Bunun için Facebook sayfalarınızın sahip olması gereken bazı kriterler var. Facebook sayfalarınızı birleştirmek için olması gereken durumlar:

  • Facebook sayfalarınız benzer ada sahip olmalı.
  • Facebook sayfalarınız aynı şeyi temsil etmeli.
  • Her iki Facebook sayfasında da yönetici olmalısınız.
  • Sayfalarınıza adres tanımlamanız durumunda, her iki sayfa da aynı adrese sahip olmalı.

Bu durumlar sağlandığında, Facebook sayfalarınızı birleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. facebook.com/pages/merge linkine tıklayın, şifrenizi girin.
  2. Birleştirmek istediğiniz sayfaları seçin ve Sayfaları Birleştir butonuna tıklayın.
  3. Açılan pencerede, tutmak istediğiniz yani içindeki verilerin kalmasını istediğiniz sayfayı seçin.
  4. Sayfayı Tut butonuna tıklayın ve onaylayın​.

Birleştirme işlemi yapılacak ve iki Facebook sayfanız tek bi Facebook sayfası olacaktır.

Facebook sayfalarınızı birleştirdiğinizde bu işlemi geri alamazsınız.