İkinci bir monitör için iyi bir ekran kartına ihtiyaç var mı?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Masa büyük doldururamıyorum bazen sinirlerimi bozuyor ve tek ekran yetmiyor. Ayriyeten de ikili HDMI var mı? Ya da HDMI çoklayıcısı.

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Hangi amaçla kullanılacağına bağlı. Ekran kartın nedir? İkinci monitörü takmak performans kaybına neden olabilir.

oguzhan08 3 yıl önce

yazlımla uğraşmayı sevdiğim için istiyorum almayı düşündüğüm ekran kartı gt 710 :D bence bu ekran kartıyla kaldırmaz