İKİNCİ EL HDD ALINIR MI

andromobil (83) 4 ay önce sordu

Arkadaşlar 500gb veya 1tb hdd alacam ama fazla param yok ikinci el alınırmı acaba.

Toplam 2 cevap

hydra (3827) 4 ay önce cevapladı

Alışveriş sitelerinde satılan hard disklerin çoğu yenilenmiş veyahut eski tarihli ürünlerdir tarih farketmez.

andromobil 4 ay önce

anladım kardeşim ama hangisini alsamsağlamı denk gelmedş,

alattin (17070) 4 ay önce cevapladı

Alınabilir.  Upgrade sonrası satan çok oluyor. Aldıktan sonra disk testlerini yapmayı unutma. Bir de tanıdık filan olursa iyi olur tabi.

andromobil 4 ay önce

Abi marka önemlimi peki yoksa hızı mı daha önemli

andromobil 4 ay önce

alattin abi peki hdd nin alındğı tarih önemli mi yani 2015 veya 10 da alınan 7200rpm lik hdd

alattin 4 ay önce

@andromobil tarih önemli kardeşim

alattin 4 ay önce

ne kadar yeni olursa o kadar iyi olur. Bu tür cihazların içinde kullanılan doanımların zaman olarak da bir ömrü vardır. Seagate, WD gibi bilindik markaları tercih edebilirsin.