İletişim Kutularındaki Yanıp Sönen İmlecin Kalınlığı Nasıl Değiştirilir

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

İletişim kutularındaki yanıp sönen imlecin kalınlığını değiştirmek için ne yapmam gerekir

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Denetim Masası\Erişim Kolaylığı\Erişim Kolaylığı Merkezi\Bilgisayarı kolayca görülebilir hale getir yoluna gidin
  2. Yanıp sönen imlecin kalınlığını ayarla yazısının yanındaki menüyü açın ve istediğiniz kalınlığa ayarlayın yan tarafta seçili olan kalınlık değerinin önizlemesi görünecektir