İlla bir konuya bakmak için güvenlirlikmi lazım ???

asmakkasmak123 (1) 9 yıl önce sordu

uzmanim.net ten böyle bişey beklmezdim sadece bir konuya bakmak için girdim adam bana güvenilirliğin yetersiz sadece küçük bir konu için illasitede aylarca durmammı lazım ???

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

uzmanim.net'te her konuya bakabilirsiniz. Konulara bakmak için değil güvenilirlik üye bile olmanız gerekmez.

Bu uyarıyı hangi işlemi yapmak istediğinizde aldınız? Bilgi verirseniz yardımcı oluruz.

Bir yanlışınız var.

asmakkasmak123 9 yıl önce

özür dilerim yanlış bir işlem yapmışım tekrardan da özür dilerim gereksiz (yanlış) konu açtığım için .