IMEI atılan P20 Lite telefona güncelleme gelmiyor

kt1404 (1) 3 yıl önce sordu

Telefonum yurt dışından alındı ve imei atıldı. Tuşlu bir telefonun imei si atılmış. Ve telefona güncelleme gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim

darkcrak 3 yıl önce

Şu anki sürümü nedir?

kt1404 3 yıl önce

Teşekkürler

kt1404 3 yıl önce

Şu an ki sürümü EMUI 8.0.0.046

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Şu anda Huawei P20 lite telefonlarında en son sürüm 9.1.0 olarak görünüyor.

Eğer telefonunun sürümü bu değil ise Hisuite programı ile telefonunu güncellemeyi deneye bilirsin.

EMUI 9'dan EMUI 8 veya EMUI 10'dan EMUI 9'a nasıl dönülür? Huawei/Honor Downgrade İşlemi

Bu videoda geri yükleme yapıyor fakat mantık aynı sen sadece sistem güncellemesi "var mı? yok mu?" diye bakacan

kt1404 (1) 3 yıl önce cevapladı

Hmmm. Teşekkürler.

darkcrak 3 yıl önce

Rica ederim

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

IMEI atıldıysa artık o telefona resmi yollardan güncelleme gelmez. Bu işlerden anlıyorsan kendin manuel olarak bir yolunu bulup çıkan en son güncellemeyi kurabilirsin belki ama onu da ben tam bilmiyorum.

kt1404 3 yıl önce

Teşekkürler.