İndiridiğim dosyalar açılmıyor

tayfun55 (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımda önceden bölyle bir sorun yoktu herşey normal çalışıyordu performansından memnun olmadığım için kasayı komple yenilerdim şimdide yeni internet bağlattım ama internet explorer den başka tarayıcıya girmiyor chrome indirdim "Google Chrome cannot read and writeto its data directory" diye bir hata veriyor mozilladada benzer bi hata veriyor bir oyun indirdim arşivden bilgisayara yüklenmedi nedir bunun çözümü acil yardım istiyorm şimdiden teşekkür ediyorum. bu arada windows 7 kullanıyorum.

Toplam 1 cevap

paristanbulima (228) 8 yıl önce cevapladı

C:\Users\[user name]\AppData\Local\Google\Chrome dizinindeki dosyayı sil, chrome u kaldır ve tekrar yükle. Çalışacaktır diye düşünüyorum. Çalışırsa firefox için de aynısını yap. Çalışmazsa başka bir yol bakalım