indirme hızım 5 kb!

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Opera tarayıcısından bir dosya indiriyorum 20 mb lik ama tamamlanma süresi 2 saat gösteriyor kotayı aşmadım aşmış olsam bile 300 kb olurdu hep modem resledim pc resledim işe yaramadı.

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Temmuz uzmanımızın yazdığı konuyu bir gözden geçirin

İnternet hızı ile ilgili problemler (Tıkla)

taha17 7 yıl önce

steamdada 150 kb oluyor kotayı aştığımdada 300 kb olması gerekiyordu ki kotayı aşmadım

taha17 7 yıl önce

indirdiğim adresten arkadaşım indirmeyi denedi 300 kb ile indiriyor oda ben 5 kb yi geçemiyorum

blackheaven 7 yıl önce

Kullandığınız internet sizemi ait ? @taha17

taha17 7 yıl önce

evet modem bana ait başkasıda kullanmıyor wifi ile bağlanan da yok bir kaç saniye 3-4 kb ile indiriyorum sonrasında 0 byte oluyor indirme kesiliyor

blackheaven 7 yıl önce

Yorumu Güncelledim. Attığım linki bir okuyun. Size yardımcı olmaz ise Yarın yetkili servisi arayıp durumu bildirin. @taha17