inetfusion güvenilir mi ?

mim123 (3) 4 yıl önce sordu

Bu programı tarattım virüstotal'de ancak güvenilirlik puanı çok düşük. Acaba neden ?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

inetfusion programı ile bilgi sahibi değildim. Şimdi senin sorunu görünce araştırdım. Birden fazla internet bağlantısını birleştirip tek bir bağlantı sağlamaya yarayan bir program.

Bahsettiğin program http://www.clusterlinks.com/index sitesinden indirilen inetfusion yazılımıysa bu program güvenli.

VirusTotal topluluk güvenilirlik puanına bakıyorsan toplam da 5 oy kullanılmış. Bunlardan bir tanesi -24 puan vermiş.  Bence virus total oylama sisteminde bir sorun bar. Normalde her kullanıcı +1 verebiliyorken burada tek kullanıcı -24 verdiği için negatif puan almış.

Virüs tarama sonuçlarında herhangi bir olumsuzluk yok.

mim123 4 yıl önce

Anladım, çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için :)

alattin 4 yıl önce

Rica ederim :) @mim123