ING Bank kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

ING Bank kredi kartımın internet alışverişine açık olmasını istiyorum. ING Bank internet alışveriş onayı nasıl verebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

ING Bank kredi kartı internet alışveriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

SMS ile onay verme:

Bankada kayıtlı telefonunuzdan ONAY yazup boşluk bırakın ve kartınızın son 4 hanesini ekleyin, daha sonra 2205'e SMS olarak gönderin.

Müşteri hizmetlerinden onay verme:

Bankada kayıtlı telefonunuzdan 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerini arayın ve kredi kartınızın internet alışverişlerine açık kalmasını istediğinizi söyleyin. Bu şekilde ING Bank internet alışveriş onayı vermiş olursunuz.