İngilizce öğrenmek için kaynak önerir misiniz?

ahmet5847 (92) 6 yıl önce sordu

Yazılım mühendisleri için yani herhangi bir programlar dili bilen veya öğrenenler için kaynak nedeniyle ingilizcenin iyi olması veya iyiye getirilmesi gerekiyor bunun için kaynak önerebilecek var mı

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

İngilizce öğrenmeye yeni başlıyorsan Dulingo ve Hello English gibi programları önerebilirim. Google Play veya App Store üzerinde bulabilirsin.

Eğer ingilizce biliyor ve teknik olarak ilerletmek istiyorsan bol bol doküman okuman gerekir.

ahmet5847 6 yıl önce

Cevap için teşekkürler zaten duolingo kullanıyordum ama yeterli olur mu bilmiyordum öğrenmiş oldum sanırım teşekkürler :D