Inınal'e Eposta yolladım ancak beklediğim cevabı alamadım.

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

İninal bu kart bilgilerini düzeltin veya farklı bir kart deneyin hatası için mail yolladım ancak bana kayıt olmamın gerektiğini söylediler zaten kayıtlıyım ne demek istediler?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Bu mesajı cevaplayamiyor musun? Otomatik atılmış bir mesaj gibi görünüyor daha çok. Mesajı cevaplayabiliyorsan zaten bu işlemleri yaptığını sorununun daha farklı bir sorun olduğunu belirt.

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce cevapladı

Bu mesaj, otomatik herkese atılan mesajdır. info@ininal.com buradan mesaj atınız,