İninal kart güvenilir midir?

oceanstrange (1) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar İninal kart diye bir şey duydum, para yükleyip internet alışverişlerinde kullanabiliyormuşuz. Güvenilir midir? Yüklediğim paralar boşa gitmez değil mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İninal Kart, MasterCard'a bağlıdır. PTT ya da Migros'tan alabilirsiniz. Bizzat kullanan tanıdıklarım var, tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

İninal Card'ı bizzat kendim kullanıyorum. 3D Secure gibi birsürü özelliği var. Gayet sağlam. MasterCard'a bağlıdır. PTT, Migros, D&R gibi yerlerden alabilirsiniz. Yaş sınırı 12 yaşdır. Para yükleme yerlerine tıklayarak ulaşabilirsin. Diğer kredi kartlarından para transferi'de yapabilirsin.