İninal kart içinde para varken kapatabilir miyim?

alibaran21 (25) 4 yıl önce sordu

Merhaba hocalarım 1 aydır İnial kart kulaniyorum ve gecen kartı bir olay sırasında kırıldı  kartın içinde 4 tl vardı kartı 4 tl çekmeden kapata bilirmiyim

Toplam 2 cevap

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla kapatılıyor.

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Kapatabilirsin ininal kart iptal etme linkinden daha fazla bilgi alabilirsin.

Kartaki parayı başka bir karta da aktarmak mümkünmüş. "Kapattığınız ininal kartta bakiye varsa o zaman kalan bakiyeyi müşteri hizmetlerini arayarak başka karta aktarmanız mümkündür"