İninal kart kullanmazsam devre dışı bırakılır mı?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

İninal kart aldım 10tlsini kullandim interneti kapatacağz ininali hiç kullanamıyacağim içinde 1 tl var devre dışı bırakılır mı!?

İninal kart kullanmazsak ne olur?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

İninal Kart Sıkça Sorulan Sorular - resmi sayfa (tıkla)

İninal Müşteri Hizmetleri:

Not: Telefon ücretsiz aramadır.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Hayır, devre dışı bırakılmaz. Ben şuana kadar öyle bi problem görmedim.

temmuz 5 yıl önce

Kartın son kullanma tarihi herhalde fiziksel olarak kartın üzerinde yazıyor, öylemi? İşte o tarihe kadar problem olmaz, o tarihten sonra kart geçersiz olur, devre dışı kalır @fakiradam @toprak34

toprak34 5 yıl önce

@temmuz Evet abi, son kullanma tarihi kartın üzerinde yazıyor. O da zaten 2027 yılına kadar falandır büyük ihtimalle.