Instagram 13 yaş hatası veriyor fakat ben 14 yaşımda olduğumu bir türlü kanıtlıyamıyorum.

ceronee0 (1) 3 yıl önce sordu

14 yaşımda olduğumu kanıtlayacak belgelerimi sunduğuna rağmen bir türlü geri dönüş alamıyor, hesabıma ulaşamıyorum. Instagram hesabım yaş sorunundan kilitlendiği zaman Facebook hesabım da kilitlenmişti. Fakat ben Facebook hesabımı açtım ve kullanılabilir bi hale getirdim. Facebook ta iyi sonuç aldım fakat bu konuyu Instagram adına söyleyemeyeceğim. Saygılarımla ABDULLAH SAMET...

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Instagram bu COVID-19 döneminde artık böyle sorunlara maalesef cevap vermez oldu. Dönüş yapmadıkları için elimizden gelen başka bir şey ne yazık ki yok.

Saygılarımla Ömer Faruk Doğan...

ceronee0 3 yıl önce

Cevabınız için çok teşekkür ederim.