İnstagram 18 yaşında olmama rağmen yaş engeli geldi

kullanici427711 (1) 3 yıl önce sordu

Benim ınstagram fan sayfam vardı, her gün aktif olarak paylaşımlar yapıyordum sabah uyandığımda hesabıma girişi yapamadım İnstagram'ı kullanabilmek için yeterince büyük değilsin diye bi yazı karşıma çıktı ne yapacağım hiç bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Sanırsam birisi senin resimlerini şikayet etmiş ve o resimde de 18 yaşında gibi görünmediğin için yasaklanmış olabilirsin.

İnstagram ile iletişime geçmeni öneriyorum

kullanici427711 3 yıl önce

2 gün önce iletişime geçtim kimliğimi felan gönderdim ama hala cevap gelmedi.

darkcrak 3 yıl önce

Senin kadar milyonlarca kişi mail yolluyor 15 gün beklemende fayda var @kullanici427711

kullanici427711 3 yıl önce

Anladım çok teşekkürler.

darkcrak 3 yıl önce

Hatta 15 günde sürmeye bilir kısada sürebilir uzunda yani bekleyecen başka çare yok @kullanici427711

darkcrak 3 yıl önce

Rica ederim @kullanici427711