Instagram'a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir?

pukeh (5) 5 yıl önce sordu

Windows 10'a, Microsoft Store'den İnstagram'ı indirdim. Web tarayıcımdan da İnstagram'a giriyorum. Fakat siteye fotoğraf yükleyemiyorum. Ne yapabilirim?

doomsoldier 5 yıl önce

Aşağıdaki çözümü uyuladıktan sonra sayfayı yenilediğinde Ana ekrana ekle diye uyarı gelirse onay verme. Çünkü O zaman chrome tarayıcısına instagram uygulaması ekleniyor ama oradan bir şey paylaşamiyorsun. Şimdiliken güvenli yol ya incele özelliği üzerinden bu işi yapacaksın ya da nox player gibi android emülatörleri kullanacaksın.

pukeh 5 yıl önce

Sağ ol, şimdi oldu. @doomsoldier

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'a bilgisayardan nasıl fotoğraf yüklenir?

Instagram'a bilgisayardan fotoğraf yüklemenin çok basit bir yolu elbette var. Aşağıda anlatıyorum.

  1. Instagram web sitesindeyken bilgisayarından F12 tuşuna 1 defa bas.
  2. Açılan ekranda aşağıdaki resimde gösterdiğim telefona benzeyen ikona tıklıyorsun.

  3. Tıkladıktan sonra farkedeceksin Instagram web sitesi mobil gibi olacak. Şimdi sayfayı bir defa yenile.

Sayfayı yeniledikten sonra instagram.com sitesinin görünümü tıpkı Android uygulamasındaki gibi olacak. Bu şekilde ortadaki artı ikonuna tıklayarak bilgisayardan fotoğrafını yükleyebilirsin.

pukeh 5 yıl önce

Hocam adamsın, üstelik üstte iPhone X gibi bir sürü telefon markası da var. İstediğimizi seçebiliyoruz. Sayenizde sanal iPhone'um oldu :D

omercik 5 yıl önce

Yani öyle de diyebilirsin. Bunu yaptığın zaman tarayıcı o siteyi sanki uygulamaymış gibi algılıyor. Bu çözümün videosunu da çektim, birazdan YouTube kanalında olacak. @pukeh