Instagram'a bilgisayardan video nasıl yüklenir?

misty (556) 4 yıl önce sordu

İnstagrama bilgisayardan video nasıl yüklenir

Toplam 3 cevap

bl4lev (790) 4 yıl önce cevapladı

bluestacks ve gramblr ile video yükleme yapabilirsin google üzerinde instagram uzantıları var ama (sadece resim yükleme işlemi oluyor) bluestacks ve gramblr yüklemen gerek başka türlü video yükleyemezsin.

bluestacks instagramı sorunsuz şekilde çalıştırma özelliği ekledi telefon gibi sorunsuz kullanabileceksin.

bu arada instagram web sitesi üzerinde çalışıyor yakın zamanda video yükleme özeliği eklenir.

Güncellendi google üzerinden gelenler bu konuya bakabilir windows 10 instagram video yükleme

misty 4 yıl önce

gramblrda sadece resim yükleniyor diye biliyordum denerim.

bl4lev 4 yıl önce

2 ay gramblr kullandım hem resim hem video yükleyebiliyorsun (internetin iyi çekmesi gerekiyor)

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

misty 4 yıl önce

bu arama sonuçlarında bir tane bile çözümlenmiş konu görememekteyim

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

misty 4 yıl önce

windows 10 yok bende

hakan 4 yıl önce

@misty Soru sorarken daha fazla bilgi vermende fayda var. Böyle olunca cevap almanda gereksiz uzuyor.

bl4lev 4 yıl önce

Sana çözüm sunuyoruz ama geri dönüş yapmıyorsun @misty

misty 4 yıl önce

daha 6 saat olmuş reyiz sakin ol bi okuyayım