Instagram'a girerken akış yenilenemedi - tekrar deneyiniz hatası

kullanici177125 (1) 3 yıl önce sordu

İnstagram hesabım aktif şifremi yazıyorum giriş sağlarken üzgünüz tekrar deneyiniz yada akış yenilemedi hatası alıyorum internet tarafyıcısından giremiyorum  başka bir cihazdan da

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Problem ilk ne zaman ve ne yaptıktan sonra oldu? Profilime bakanlar, gizli hesap görme, takipçi analizi vb. 3. parti uygulamalar kullandın mı 1 defa bile olsa? Detaylı olarak bahsedersen problemi anlayalım öncelikle.