Instagram'a girerken "geçici süreliğine hesabınız kilitlenmiştir" diyor, ne yapmalıyım?

kullanici41456 (1) 3 yıl önce sordu

Öncelikle merhaba, 2 günden beri Instagram hesabima giriş yapamıyorum. "Geçici süreliğine hesabımız kilitlenmiştir" diye bir yazı çıkıyor ve hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum, çözüm üretebilir misiniz?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba, kullandığın üçüncü parti bir uygulama varsa, instagram takipçi arttırma ya da gizli hesapları görme vb. bu nedenle kilitlenmiş olabilir. Bir diğer ihtimal de hesabına başka bir giriş olması olabilir; başka bir giriş olduğunda instagram hesabını güvende tutmak için kilitler. Hesabını doğrularsan tekrar giriş yapabilirsin. Hata içerisinde başka bir ayrıntı var mı?