Instagram'a girerken hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor?

ilaydaakkaya27 (1) 3 yıl önce sordu

Instagram'a girdiğimde bana bu hatayı veriyor message": "tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.", "status": "fail"} vpn inf uygulmasını indirdim bağlantıyı kurdum yine olmadı instagram'a girdiğimde yine aynı hatayı verdi ne yapabilirim

Toplam 2 cevap

timur (1) 3 yıl önce cevapladı

Başka bir web sitesinden alıntı olduğu için kaldırılmıştır!

hydra 3 yıl önce

Kopyala yapıştır yapmak yasak!

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Daha önceden @hakan bu konu hakkında bir çözüm yazmıştı dilersen alttaki linkten çözüme gidebilirsin.

Instagram Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle hatası