Instagram'a girerken hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır diyor

kullanici121981 (1) 6 yıl önce sordu

Instagram hesabımı dondurmak isterken yanlışlıkla sildim. Ama geri hesabımı açmak istediğimde 'Hesabınız instagram koşullarını ihlal ettiği için kapatılmıştır' diyor ve ne yaptıysam açılmıyor ne yapmam gerekiyor? 2 tane e-posta var, ikisinden birinin hesabımda kayıtlı olduğuna eminim ama hangisinin olduguna emin değilim.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır çözümü nedir? konusunda yer alan adımları uygulayın. Normalde kısa sürede dönüş yapılır, hesabınızda hangi e-posta kayıtlıysa onu yazmanız burada çok önemli.