Instagram'a girince oops an error occurred hatası alıyorum

asiyeturkmen (3) 5 yıl önce sordu

Merhaba iki gündür instagrama girince sürekli  oops an error occurred şeklinde beyaz bir sayfa çıkıyor. Hesabımda hiç bir şey yapamıyorum . Tarayıcıdanda girilmiyor. Başka bir telefonlada denedim ama olmadı  Çözümü bilen biri varsa yardımcı olur musunuz

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

İnstagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçmen gerekiyor alttaki linke tıklayarak sorunu'nu belirt

İnstagram müşteri hizmetlerine gitmek için tıkla

asiyeturkmen 5 yıl önce

Dediğiniz linki açtım. Hesabıma erişemiyorum seçeneğine tıklayıp gönder dedim ama isteğinizle ilgili sorun oluştu diyor.

darkcrak 5 yıl önce

O sorun üzerinde çalışıyor instagram @asiyeturkmen

darkcrak 5 yıl önce

Bende'de o sorunu verdi

darkcrak 5 yıl önce

Bir kaç gün sonra bu işlemi tekrar dene @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Şuan o hesabım açık görünüyor. hesaba girip takip edenleri yorumda etiketliyorum ama onlara bildirim gitmiyor. Önceden Mesaj attığımda üst bildirim panelinden mesaj görünüyordu. Şimdi o da yok. Giriş yaptıktan sonra ana sayfa, bildirim, profil hiç bir şey açılmıyor. Ve sürekli o beyaz sayfa çıkıp oops an error occurred diyor. Acaba şikayet falan edilmiş olabilirmi. Bu hatayı almadan bir kaç saat önce paylaşım yapmıştım.

darkcrak 5 yıl önce

Bir'de telefonunun mobil verisi ile dener misin instagrama girmeyi @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Zaten genel olarak mobil veri ile kullanıyorum. Dün wifi ilede denedim. Sonuç ikisinde de aynı

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.infinitevpn.free.proxy&hl=tr

Bu linkten Inf VPN uygulamasını indirip bir de VPN açarak hesabına girmeyi deneyebilir misin?

asiyeturkmen 5 yıl önce

Vpn ilede denedim ama olmadı

omercik 5 yıl önce

Anlaşılan hesabınızda bir problem var. Bu sorun neyden sonra oldu? Yani siz hesabınızda ne yaptıktan sonra oldu? @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Hiçbir sorun yoktu. Öğle vakti saat 12 gibi paylaşım yaptım. Herşey yolundaydı. Akşam saat 10 gibi girdim yine normal çalışıyordu. Ama ondan yarım sonra tekrar uygulamayı açtığımda bu hatayla karşılaştım. Sorun bildir kısmı ve e-posta ile instagrama bildirmeme rağmen üç gündür ne bir çözüm nede cevap alamadım.

omercik 5 yıl önce

Bir de şöyle sorunu bildirin. Instagram'ın o giriş sayfasında "giriş yapmak için yardım al" diye bir şey var ona tıklayın. Kullanıcı adınızı yazıp ileri deyin. Sonra "daha fazla yardıma mı ihtiyacın var"a tıklayın. Tıkladığınız zaman sizde bi form açılır. O formdan Instagram ile iletişime geçin cevap alma ihtimaliniz daha fazla olur. Formda diğer bölümüne yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatın. En son Instagram'a ne zaman girebildiğinizi falan detayıyla anlatın. Sorun sizin hesabınızdan kaynakladığı için bilinen bir çözümü maalesef yok. @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Kullanıcı adımı yada e-postamı yazdıktan sonra ileri dediğimde doğrudan hesaba giriş yapıyor. Ayrıca engellenen kullanıcılar kısmına girdiğimde challenge_required şeklinde bir hata yazısı geliyorum

asiyeturkmen 5 yıl önce

Bahsettiğinizi gibi yaptım. İlk olarak İngilizce olarak sorunu belirttim. İkincisinde Türkçe olarak yazdım ama gönder dedikten sonra geçersiz parametrer dedi

omercik 5 yıl önce

Telefonunuzdaki Facebook uygulamasından çıkış yapın, ayrıca Instagram'ı silip tekrar yükleyin ve öyle deneyin tekrar. Yani sanki Instagram'ı ilk defa kullanacakmışsınız gibi olsun. Ama Facebook hesabınızdan çıkış yapın ki Instagram orada bir şey algılamasın. @asiyeturkmen

omercik 5 yıl önce

Sizinle iletişime geçebileceğim bir hesap var mı? Başka kullandığınız bir hesaptan konuşalım mümkünse daha detaylı olarak @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Sadece e-posta var

omercik 5 yıl önce

Bana mailden yazarsanız daha iyi iletişimde kalabiliriz. @asiyeturkmen

asiyeturkmen 5 yıl önce

Birde instagram hesabım var. Ama uzun zamandır kullanmıyorum. Yedek olarak açmıştım

omercik 5 yıl önce

Mailden yazarsanız gelişmeleri daha iyi olur. @asiyeturkmen