İnstagram'a giriş yapamıyorum

aliii (1) 9 yıl önce sordu

İnstagram şifremi ve kullanıcı adımı giriyorum fakat yukarıda kırmızı yazı ile İngilizce şeyler yazıyor bunu nasıl çözebilirim?

İnstagrama girerken aldığım hata şu şekilde:

to secure your account we have reset your password. please tap forgot password below and follow the instructions to acces your account

hakan 9 yıl önce

ingilizce yazan yazıyı yazar mısınız? hata nedir anlayalım

aliii 9 yıl önce

To secure your account we have reset your password please tap forgot below and follow the instruction access your account yazıyor ne yapacagimi bilmiyorum ne yapmalıyım

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 9 yıl önce cevapladı

to secure your account we have reset your password. please tap forgot password below and follow the instructions to acces your account

hata mesajının anlamı şu: instagram güvenliğiniz için parolanızı sıfırlamış. instagram hesabınıza erişmek için

instagram şifre sıfırlama için

  1. instagram şifre yenileme adresine girin
  2. E-posta veya Kullanıcı Adı bölümüne kullanıcı adı veya email adresinizi girin.
  3. Recaptcha bölümünde resim üzerinde gördüğünüz sayıları Metni yazın yazam yere yazın.
  4. Şifreni yenile butonuna basın.