Instagram'a girmeye çalışırken "7 dk bekleyiniz" uyarısı çıkıyor

bilgeataccc (1) 6 yıl önce sordu

Kullanıcı adım ve şifrem doğru olduğu halde Instagram hesabıma giriş yapamıyorum. Şifremi yenildem fakat bu sefer de "7 dk bekleyiniz" diye uyarı verdi. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Kullanıcı adı ve şifrenle ilk girmek istediğinde hata mı veriyor, veriyosa hata mesajı nedir?

Bilgisayarında / telefonunda Instagram ile ilgili script veya program yüklü mü? Yüklüyse kaldırmanda fayda var. Eğer takipçi arttırmak için bir yazılım yüklediysen Instagram seni engelliyor olabilir.