instagram'a nasıl kayıt olurum?

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

instagram.com üzerinde sadece giriş bölümü var.  Instagram'a kayıt olmak için ne yapabilirim?

instagramda kullanıcı adı ve şifre nasıl oluşturabilirim?

instagramda nasıl hesap açabilirim?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

instagram'a nasıl kayıt oluruminstagramda nasıl hesap açabilirim?

instagram'da bilgisayar üzerinden hesap açamazsınız. Çep telefonunuz üzerinden Instagram uygulamasını indirip instagram'a cep telefonu üzerinden üye olabilirsiniz.

Fakat cep telefonu üzerinden oluşturduğunuz hesap ile bilgisayar üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Instagram'ı kullanmaya başlamak için öncelikle iPhone/iPad, Android veya Windows Phone cihazınız için Instagram uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

  1. Uygulama yüklendikten sonra, Instagram'ı açmak için cihazınızda  simgesine dokunun
  2. Kaydol'a dokunun
  3. Bir kullanıcı adı ve şifre belirleyin ve profil bilgilerinizi (ör. e-posta, adınız) girin
  4. Bitti'ye dokunun