İnstagram ağ hatası sorunu - 12 ağustos 2020

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Instagram 12 Ağustos 2020'de bazı telefonlarda ağ hatası, bilinmeyen bir ağ hatası oluştu sorunu veriyor. Peki bu sorun neden oluyor?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Downdetector'de birçok kullanıcı da aynı anda instagram ağ hatasını bildirmiş durumda. Bu bağlamda hatanın sadece sizden kaynaklanmadığını, şu an instagram'da genel bir sorun olduğunu söyleyebiliriz. Telefonunuzu sıfırlamanıza gerek yok.

BİLGİLENDİRME VİDEOSU: Instagram ağ hatası - 12 Ağustos 2020 | ANLIK BİLGİLENDİRME