Instagram akış yenilenemedi hatası - 13 Mart 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'da sayfa yenilerken telefonumda internet olduğu halde "akış yenilenemedi" hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?

Instagram akış yenilenemedi hatası nasıl düzeltilir?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram'da "akış yenilenemedi" uyarısıyla karşılaşıyorsanız bunun birkaç sebebi olabilir. Bu hata genellikle Instagram'ın sunucularında veya telefonunuzda ağ problemi olmasından kaynaklanır.

Instagram "akış yenilenemedi" hatası nasıl çözülür?

Şuanda Instagram 13 Mart 2019 tarihinde akşam saatlerinden itibaren dünya genelinde sunucu problemi yaşıyor. Yaşanan bu sunucu probleminden dolayı Instagram hesabınıza girmeye çalışırken ben de dahil pek çok kişide "akış yenilenemedi" uyarısı çıkıyor.

Sorun kısa süre içerisinde düzelecektir. Endişe etmenize gerek yok.