Instagram akış yenilenemedi hatası - 14 Şubat 2019

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

Instagram'a girince akış yenilenemedi diyor sebebi nedir?

Instagram akış yenilenemedi hatası neden olur?

kemal00 5 yıl önce

Telefonu yeniden başlatınca düzeliyor

omercik 5 yıl önce

yorumun için teşekkürler @kemal00

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Instagram, 14 Şubat sevgililer günü münasebetiyle olsa gerek şuanda sunucu problemleri yaşıyor. Şuanda Instagram'ı açıp sayfayı yenilemeye çalıştığınızda akış yenilenemedi hatası alıyorsanız, problem sizde değil bundan emin olun.

Instagram akış yenilenemedi hatasının sebebi nedir?

Akış yenilenemedi hatasının en temel sebebi bağlantı sorunudur. Ya sizin kendi internet bağlantınızda, ya da Instagram'ın sunucularında bi problem yaşanıyordur ve bu nedenle hata alıyorsunuzdur. Eğer kendi internetinizde problem olmadığından eminseniz, bilin ki Instagram'ın sunucularında çökme yaşanıyordur ve bu nedenle "akış yenilenemedi" gibi hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Akış yenilenemedi hatasını çözmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok aslında.

Şu çözümleri deneyebilirsiniz:

  • Telefonu kapatıp tekrar açma
  • Telefonun internet bağlantısını kesip tekrar bağlama
  • Instagram'ı kaldırıp tekrar yükleme

Bunları yaptığınızda akış yenilenemedi hatası düzelmezse bekleyin. Kısa süre içerisinde kendiliğinden düzelecektir.

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Telefonu kapatıp açınca veya yeniden başlatınca düzeliyor.

omercik 5 yıl önce

ekledim, teşekkürler