İnstagram ana sayfada fotoğraflarım gözükmüyor

ziplayanfil (1) 8 yıl önce sordu

İnstagramda paylaştığım fotoğraflar çok az kişinin ana sayfasına düşüyor arkadaşlarımdan incelediğimde çoğunda paylaşım gözükmüyor. Bu konuda ne yapmam gerekiyor . Teşekkürler

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Paylaşım yaptığın fotoğraflar tüm takipçilerinize o an sayfayı yenilerlersa anasayfasına düşer.Ancak belli bir zaman sonra yenileme yaptıklarında sizin paylaşımınız daha alt sıralarda kalabilir ve siz bu durumda fotoğrafınızın takipçilerinize ulaşmadığını düşünebilirsiniz.