Instagram arama geçmişi temizleme sorunu

enes3626 (1) 7 yıl önce sordu

İnstagram'da arama geçmişini silemiyorum. Siliyorum ama arama yapınca eskiden aradıklarım baş harfini yazınca eski aradıklarım çıkıyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Evet bu durum benimde başıma geliyor.Silindiği halde aranılanlar çıkabiliyor.Ayrıca silmek istendiğin silindi tarzında bilgilendirme de çıkmıyor.

Bunu Android üzerinden ;

Ayarlar-->Uygulamalar -->Instagram ile uygulamanın önbellek ve verilerini silme

iPhone de ise Uygulamayı kaldırıp tekrar yükleme yöntemini kullanabilirsiniz.

Instagram uygulamasında bir sorun olup ileride güncelleştirme ile de halledilebilir bir durum olabilir.