instagram aşırı yavaş sorunu

ceyda (312) 4 yıl önce sordu

instagram'da sabahtan beri bir sorun var. Aşırı derecede yavaş. Sorun sadece bende mi? Sizde de instagram yavaş mı? Sayfayı yenilediğim zaman bazen akış yenilenemedi diyor. Keşfet bölümü yarım yamalak açılıyor. İnternetimi kontrol ettim siteler açılıyor. Mesela uzmanim.net'te hiç sorun yok. Soru ne olabilir.  Keşfeti yenilediğim de "Akış yenilenemedi. Son güncelleme 4 saat önce" diyor

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Instagram ve diğer sosyal medya platformlarına şuanda erişim engeli var. Instagramda bant genişliği daraltma denilen bir yöntemle erişim kısıtlaması yapılıyor.

VPN ile instagrama erişebilirsin. Erişim engelinin ne zaman kalkacağı belli değil.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bütün sosyal medya araçları kapatıldı sadexe Türkiye de fakat ne zaman açılacağını bilmiyoruz ama VPN ile bu uygulamalara erişim sağlaya bilirsin